KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9862506
nr 986 2506
Bengt Carlberg
(1897-1967), Sverige
Pastell, Bengt Carlberg (1897-1967), stilleben, signerad, -61, 40x31
måndag 12 oktober 2015
kl 20:29:47
Bengt Carlberg
Läs mer om Bengt Carlberg